Наш сайт використовує файли cookies та сервіси для збору технічних даних відвідувачів, щоб надавати послуги, що найбільше відповідають Вашим інтересам та потребам. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з нашою Угодою користувача.

CBM Technology Glamar
Єдиний
офіційний
представник
в Україні

Комплект заземлення "БЕЗПЕКА" - інвестуй в безпеку

Після переїзду в приватний будинок ми прагнемо убезпечити його. Адже безпека сім'ї - це перший пріоритет. Ми встановлюємо сучасні засоби охорони, пожежогасіння, камери спостереження, але часто забуваємо або намагаємося заощадити на надійному заземленні та блискавкозахисті. Це загрожує втратою майна, коштів на відновлення і, що головне, це просто небезпечно для Вашої родини.

Чи знаєте Ви, що за статистикою відбувається 1800 гроз в світі кожну секунду, при цьому близько 50 блискавок б'ють в землю та споруди. За рік нараховується більше 32 млрд. ударів блискавок, збиток від яких оцінюється в $1,3 трлн.

Пожежі: – 99,4% на спорудах без блискавкозахисту, 0,6% - на захищених від блискавки об'єктах.

Фінінасові втрати: - 98,7% на спорудах без блискавкозахисту, 1,3% - на захищених від блискавки об'єктах.

Як обрати систему заземлення?

Компанія ВАТСОН-ЕНЕРГО рекомендує комплексно підходити до захисту вашого будинку та обирати готові комплекти заземлення. При купівлі комплекту ви економите кошти на монтажних роботах, транспортуванні та зайвих матеріалах. Ви економите час за рахунок практично повної відсутності земляних робіт.

Убезпечте процес встановлення системи заземлення та прискорте монтаж за рахунок відсутності зварювальних робіт (повна відсутність зварювальних робіт при монтажі комплекту робить встановлення швидким та безпечним).

При виборі системи заземлення головним критерієм є матеріали, з яких вона виготовлена. Кращий варіант з точки зору ціни та якості - це обміднені стрижні з латунними муфтами та з'єднувачами з нержавіючої сталі.

Комплект заземлення з обміднених стрижнів це:

  • довгий термін експлуатації (понад 40 років);
  • стійкість до корозії;
  • простота та швидкість монтажу в будь-яких ґрунтах;
  • при монтажі не псуються (розриття) газони і паркові доріжки
  • можливість монтажу практично в будь-якому місці
  • зручне транспортування
  • захист вашого будинку на 100%

Для заземлення приватного будинку відмінно підходить комплект заземлення «БЕЗПЕКА», тому що він володіє всіма вищезгаданими перевагами. Ми розробили комплект «БЕЗПЕКА» спеціально для економії ваших коштів та часу!

01 Липня 2020

Залишити заявку та отримати консультацію