Наш сайт використовує файли cookies та сервіси для збору технічних даних відвідувачів, щоб надавати послуги, що найбільше відповідають Вашим інтересам та потребам. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з нашою Угодою користувача.

CBM Technology Glamar
Єдиний
офіційний
представник
в Україні

Полоса сталева обміднена, GALMAR

Полоса сталева обміднена, GALMAR

Обміднена полоса GALMAR в якості горизонтального провідника - це відмінне рішення, тому що вона має не тільки високу стійкість до грунтової, а й до електролітичної корозії (блукаючі струми), а це особливо важливо для підприємств.

Обміднена полоса виготовляється в наступних розмірах: 25х4 мм, 30х4 мм, 40х4 мм.

Для обміднених провідників товщина мідного покриття стандартизована і становить 70 мкм, в зв'язку з тим, що підчас монтажу провідники не зазнають механічних навантажень. На відміну від обмідненого стрижня, де шар мідного покриття становить понад 250 мкм, через те, що стрижень при монтажних роботах зазнає механічного навантаження.

Дріт сталевий обміднений, GALMAR

Обміднений дріт GALMAR, зазвичай, використовують в якості струмовідводу та блискавкоприймального елемента при виконанні блискавкозахисту приватних будинків, будівель і споруд. Використання обмідненого дроту дає можливість виконати захист від блискавки, який не псує зовнішній вигляд будівлі, та разом з тим - надійний, доступний та довговічний.

Обміднений дріт виготовляється в наступних діаметрах: 8 мм, 10 мм.

У відповідності до ДСТУ Б В.2.5-82:2016 обміднений дріт діаметром 8 мм можна використовувати для з'єднання вертикальних заземлювачів в грунті при монтажі захисних, функціональних, вимірювальних заземлюючих пристроїв.

Окрім цього, обміднений дріт діаметром 10 мм можна використовувати в якості заземлюючого провідника для всіх видів заземлюючих пристроїв, в тому числі і блискавкозахисного. Економічна доцільність такого рішення особливо проявляє себе при улаштуванні системи еквіпотенційних з'єднань та заземлюючих пристроїв вітряних електростанцій (wind farms).

Використання обмідненого дроту GALMAR - це не тільки якість та стійкість до корозії протягом тривалого часу, це ще й краса та довершеність кінцевого результату.

Дріт сталевий обміднений, GALMAR

Як зробити правильно фундаментне заземлення по ДСТУ або "в чому небезпека оцинкованих провідників"

Читати

Полоса сталева обміднено-луджена, GALMAR

Полоса сталева обміднено-луджена, GALMAR

Обміднено-луджену полосу зазвичай використовують в якості горизонтального заземлювача (заземлювального провідника) в слабо-кислотних та кислотних грунтах. Обміднена полоса GALMAR покрита шаром олова - це відмінне рішення, коли потрібен горизонтальний заземлювач (провідник) з максимальним захистом від грунтової та електролітичної корозії (блукаючі струми), а це особливо важливо для підприємств хімічної промисловості.

Обміднено-луджена полоса виготовляється в наступних розмірах: 25х4 мм, 30х4 мм, 40х4 мм.

Для обміднено-луджених провідників товщина мідного покриття стандартизована і становить 70 мкм, в зв'язку з тим, що підчас монтажу провідники не зазнають механічних навантажень. На відміну від обмідненого стрижня, де шар мідного покриття становить понад 250 мкм, через те, що стрижень при монтажних роботах зазнає механічного навантаження.

Дріт сталевий обміднено-луджений, GALMAR

Обміднено-луджений дріт GALMAR, зазвичай, використовують в якості струмовідводу та блискавкоприймального елемента при виконанні блискавкозахисту будівель і споруд хімічної промисловості. Використання обміднено-лудженого дроту дає можливість виконати захист від блискавки, який не псує зовнішній вигляд будівлі, та разом з тим - надійний, доступний та максимально довговічний.

Обміднено-луджений дріт виготовляється в наступних діаметрах: 8 мм, 10 мм.

У відповідності до ДСТУ Б В.2.5-82:2016 обміднено-луджений дріт діаметром 8 мм можна використовувати для з'єднання вертикальних заземлювачів в грунті при монтажі захисних, функціональних, вимірювальних заземлюючих пристроїв в слабо-кислотних та кислотних грунтах.

Окрім цього, обміднено-луджений дріт діаметром 10 мм можна використовувати в якості заземлюючого провідника для всіх видів заземлюючих пристроїв, в тому числі і блискавкозахисного. Економічна доцільність такого рішення особливо проявляє себе при улаштуванні шини вирівнювання потенціалів та заземлюючих пристроїв на підприємствах хімічної промисловості.

Використання обміднено-лудженого дроту GALMAR - це якість та максимальна стійкість до корозії протягом тривалого часу в будь-яких грунтах.

Дріт сталевий обміднено-луджений, GALMAR

Отримати доступ до порівняльного онлайн розрахунку перерізу та вартості провідника

Інструмент для вирівнювання дроту та полоси, AH Hardt

Інструмент для вирівнювання дроту та полоси, AH Hardt

Всі види дроту (катанки) і полоси випускаються в круглих бухтах. Така форма забезпечує зручне транспортування, але є невеликий нюанс: виникає необхідність випрямити дріт або полосу перед початком використання. Це необхідно, як мінімум, з естетичних міркувань і, звичайно ж, для якісного і зручного монтажу, а також, для уникнення перевитрати провідників, адже кривий провідник, не тільки ускладнює і уповільнює роботу, а й призводить до перевитрати матеріалу в середньому на 6%.

При простому розкручуванні бухти дроту або полоси зберігається залишкове закруглення і при кріпленні провідника по стіні або на даху, як це необхідно при монтажі блискавкозахисту, кривизна буде явно помітна та суттєво вплине на зовнішній вигляд об'єкту.

Якщо Вам потрібен універсальний пристрій, за допомогою якого можна вирівнювати провідники різних видів, то наша пропозиція саме для Вас. Наші пристрої оптимізують робочий процес та допомагають скоротити час монтажу.