Наш сайт використовує файли cookies та сервіси для збору технічних даних відвідувачів, щоб надавати послуги, що найбільше відповідають Вашим інтересам та потребам. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з нашою Угодою користувача.

CBM Technology Glamar
Єдиний
офіційний
представник
в Україні

Історія та досягнення

Watson-Energo® - це синергія досвіду та інновацій для захисту Вашого дому або підприємства. З 2003 року ми працюємо тільки з якісним обладнанням і спеціалізуємося виключно на заземленні і блискавкозахисті об'єктів різного типу. Працюючи з нами - Ви отримуєте комплексний підхід та індивідуальне рішення. Це дає максимальний результат при оптимальних вкладеннях!

2001-2006

Заснування компанії Watson. Представлення ринку України обміднених стрижнів для заземлення виробництва GALMAR. Ми стали єдиним офіційним представником компанії CBM Technology GALMAR.

Відкриття Навчального центру. Участь в розробці ДБН В.2.5-27-2006. Комплекти заземлення WTG із обміднених стрижнів GALMAR стають стандартом для Укртелекому при будівництві мереж широкосмугового доступу.

2007-2011

Розробка галузевої Рекомендації Міністерства транспорту та зв'язку України по монтажу комплектів заземлення WTG на базі технології GALMAR. Ми стали єдиним офіційним представником компаній
RST та Leutron.

Розроблений та реалізований проект комплексного захисту від імпульсних перенапруг (внутрішній блискавкозахист) дотискної компресорної станції (ДКС) «Дашава» - УМГ «Львівтрансгаз». Виконано обстеження та ремонт понад 100 заземлюючих пристроїв теплоавтоматики котелень на комерційних вузлів обліку природного газу філії «Житлотеплоенерго Київенерго».

2012-2013

Розробка та затвердження в установленому порядку Технічних умов ТУ У 31.2-31304435-001:2012 «КОМПЛЕКТ ЗАЗЕМЛЕННЯ ТИПУ WTG».

Ми стали офіційним представником компанії A.H. Hardt sp. j. Представлення ринку України компактних універсальних пристроїв для вирівнювання полоси та дроту.

Розроблені та реалізовані проекти комплексного захисту від імпульсних перенапруг ДКС «Опари-1», «Опари-2» ДКС «Угерсько» - УМГ «Львівтрансгаз». Розроблені та впроваджені рішення щодо захисту газових розподільчих станцій та контрольних пунктів телемеханіки від впливів атмосферної електрики в різних управліннях ДК «Укртрансгаз».

2014

Ребрендинг - ми стали Watson-Energo®.

Представлення ринку України нових обміднений продуктів CBM Technology GALMAR - полоси і дроту.

Розробка, спеціально для проектувальників, програмного забезпечення WE RiskManagement PAL62305RM для оцінки ризиків та визначення заходів захисту від ударів блискавки для об'єктів різного призначення відповідно до ДСТУ IEC 62305-2:2012.

2015

Офіційна реєстрація торгових марок Watson-Energo® і WTG®.

Успішне проведення дослідної експлуатації щитів захисту від імпульсних перенапруг (ЩЗІП) на об'єктах ПАТ «Укрзалізниця». За результатами дослідної експлуатації розроблені і затверджені «Технічні решення 31304435.002-ТР, які регламентують включення каскадів захисту від імпульсніх перенапруг, для захисту прістроїв кодового автоблокування (КАБ), автоблокування з тональними рейковими колами типу АБТ, переїзної автоматики».

2016-2017

Участь в розробці ДСТУ Б В.2.5-82:2016 "ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА В БУДІВЛЯХ І СПОРУДАХ. ВИМОГИ ДО ЗАХИСНИХ ЗАХОДІВ ВІД УРАЖЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ". Затвердження цього стандарту. Навчання проектувальників і технічних співробітників компанії в навчальному центрі CBM Technology GALMAR.

Розробка та погодження проекту зовнішнього блискавкозахисту сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-1 на ДСП «ЧАЕС». Виконані роботи по монтажу зовнішнього блискавкозахисту заводу кабельної продукції LEONI в м. Коломия. Золота медаль Національного бізнес рейтингу України.

2018

Прийняли участь в 34-ій Міжнародній конференції по захисту від блискавки ICLP 2018.

Розроблені і реалізовані проекти систем блискавкозахисту будівлі обсерваторії, на горі Піп Іван Чорногірський в Карпатах на висоті 2028 м над рівнем моря і центрального офісу АТ «Київстар» в місті Київ.

На основі експертного аналізу «Всеукраїнського галузевого аналітичного центру», ТОВ «Ватсон-Енерго» увійшло в число кращих компаній галузі (Київ). За підсумками проведеної аналітики компанія внесена до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств.

2019-2020

Випуск нового каталогу продукції. Розробка рішень для захисту від імпульсних перенапруг об’єктів сонячної та вітряної енергетики на базі високоякісних розрядників LEUTRON.

Представлення ринку України обмідненої полоси 40×4 мм та обмідненого дроту діаметром 10 мм виробництва CBM Technology GALMAR, а також оновленої моделі цифрового лічильника розрядів блискавки.

Улаштування зовнішнього блискавкозахисту будівлі лабораторії паливно-мастильних матеріалів та будівлі нового терміналу «В» аеропорту «Київ»/Жуляни.

Розрахунок та виконання блискавкозахисту та заземлення карильйо́на з 51 дзвоном на дзвіниці греко-католицького храму св. Миколи, що знаходиться на схилах Дніпра у місті Києві.

Чому Watson-Energo® експерт №1 по заземленню та блискавкозахисту?

Працюємо з 2003 року

Наші фахівці мають великий досвід роботи на різних об'єктах. Ми в першу чергу стаємо консультантами для Замовника. Висока кваліфікація дозволяє нам обирати серед безлічі рішень - оптимальне. Наше завдання - надати Вам якісний продукт за доступною ціною, який гарантовано захистить Вас і Ваше майно.

Офіційний представник провідних світових виробників

Єдиний в Україні офіційний представник таких світових брендів, як CBM Technology GALMAR, AH Hardt, RST і Leutron. Вся продукція оригінальна і відповідає українським та міжнародним стандартам якості.

Найкраща ціна

Прямі поставки від виробника дозволяють пропонувати товар за найкращою ціною.

Більш ніж 3000 об'єктів

З 2003 року ми розробили і реалізували понад 3000 проєктів.

40 років

Мінімальний строк експлуатації нашого обладнання.

"Використовуючи якісні та довговічні матеріали, ми пропонуємо рішення, що найкращим чином відповідають потребам Замовника.
Компанія Ватсон-Енерго - це високоякісне обладнання та професійне оперативне виконання!"

Ми пишаємось:

Нашими клієнтами

Нашою місією

Забезпечити безпеку для людей і техніки відповідно до українських та міжнародних стандартів та надати якісне рішення для кожного Замовника при оптимальних вкладеннях.

Нашою командою

Це висококваліфіковані фахівці, які отримали великий досвід роботи в різних телекомунікаційних, енергетичних компаніях, проектних організаціях. Всі співробітники компанії мають вищу технічну освіту і проходять регулярні спеціальні навчання в центрах підвищення кваліфікації компаній-виробників.

Комплектом заземлення приватного будинку "БЕЗПЕКА"

Більше 50 000 клієнтів убезпечили свій будинок за допомогою цього комплекту заземлення приватних будинків.

Керівники проєктів та напрямків

Олександр Гончаров

Олександр Гончаров

Директор Watson Energo

Освіта: Вища технічна, інженер електрозв’язку, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, м. Київ.
Працював в Науково-інженерному центрі лінійно-кабельних споруд Міністерства зв’язку України.
Працює в компанії з 2003 року. Створив напрямок заземлення та блискавкозахист і згодом очолив компанію.
Найкраще та практичне, що створено людьми для захисту від атмосферного струму, ми пропунуємо Вам, дорогі наші замовники!

Сергій Прокопенко

Сергій Прокопенко

Директор Watson Plus

Освіта: вища технічна, інженер електротехнік, Національний технічний університет України «КПІ», м. Київ.
Працював в енергокомпанії Київенерго, структурний підрозділ ТЕЦ-6.
Тільки дії людини говорять про його особистість та його ставлення до Вас, не вірте словам, просто спостерігайте і Ви побачите істину. Людина створена для дії. Чи не діяти і не існувати для людини - одне і те саме. Людина цінна, коли її слова збігаються з її діями.

Юрій Повханич

Юрій Повханич

Керівник проектів, енергетика та нафтогазовий комплекс

Освіта: вища технічна, інженер електрозв’язку, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, м. Київ.
Працював в Державному проектному інституті зв’язку «Діпрозв’язок».
Грамотне проєктування, якісні матеріали та професійний монтаж - ось три головних складових блискавкозахисту! Досвід і сучасні технології дають нам можливість запропонувати Вам оптимальні рішення.

Едуард Петраков

Едуард Петраков

Керівник проектів, напрямок цивільне будівництво та телекомунікації

Освіта: вища економічна, менеджмент організації торгівлі та логістики.
Працював в міжнародної логістичної компанії Rhenus Logistics.
Допоможу Вам реалізувати проект будь-якої складності по всій Україні та за її межами. Блискавкозахист швидко та якісно - це цілком реально. Завжди на зв’язку!

Керування якістю
ключ до безпеки
Наше завдання, убезпечити Ваше життя, дім та роботу

Проблеми українського ринку:

  • Виконання блискавкозахисту без проекту та навіть часто без розрахунку у відповідності до чинного ДСТУ
  • Використання неякісних матеріалів, які з одного боку недовговічні (швидко іржавіють), а з іншого боку не забезпечують надійне з'єднання струмовідводів, що може призвести до того, що блискавкозахист не виконуватиме свою функцію
  • Неякісний монтаж (відступ від проекту, не дотримання безпечних відстаней від вхідних дверей, вікон, пішохідних доріжок, обладнання), невідповідність опору та конфігурації заземлення нормам

Висновок:

Якщо правильно розрахував і професійно змонтував, стійкі до корозії, якісні матеріали, тільки тоді це надійний захист від блискавки.

Безпека - це взаємодія всіх трьох складових!

Для вирішення цих проблем Ватсон-Енерго:

  • Бере участь в розробці державних стандартів ДСТУ, консультує проектні організації та окремих Замовників з питань правильного вибору заземлення та блискавкозахисту
  • Використовує тільки високоякісні, стійкі до корозії матеріали для заземлення та блискавкозахисту виготовлених CBM Technology GALMAR і A.H. Hardt. Ці стандартні, універсальні матеріали суттєво полегшують і прискорюють проектування, монтаж, та забезпечують надійність захисту від блискавки в цілому
  • Розробив програмне забезпечення по розрахунку 4-х типів ризиків які виникають при ударі блискавки відповідно до ДСТУ IEC 62305-2:2012
  • Виконує монтаж системи блискавкозахисту на підставі проекту та готує для Замовника виконавчу документацію (схему, протокол вимірювань, акт прихованих робіт)
Ознайомитись зі стандартами

Наші сертифікати: