Наш сайт використовує файли cookies та сервіси для збору технічних даних відвідувачів, щоб надавати послуги, що найбільше відповідають Вашим інтересам та потребам. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з нашою Угодою користувача.

CBM Technology Glamar
Єдиний
офіційний
представник
в Україні

Що таке блискавкозахист ?

Блискавкозахист - це завершена система захисту від блискавок приватних будинків, будівель (споруд) із їхніми внутрішніми системами і людьми. Система захисту від блискавки складається із зовнішнього (LPS) та внутрішнього блискавкозахисту (SPM).

Зовнішній блискавкозахист - частина системи блискавкозахисту, яка складається з блискавкоприймачів, струмовідводів та заземлювачів. Завдання зовнішнього блискавкозахисту - прийняти удар і максимально безпечно відвести струм блискавки в землю.

Внутрішній блискавкозахист - частина системи блискавкозахисту, яка складається з системи зрівнювання потенціалів та пристроїв захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП). Завдання внутрішнього блискавкозахисту - захистити обладнання, системи та мережі приватних будинків, будівель (споруд) від вторинних проявів блискавки внаслідок яких можлива втрата даних, збій, пошкодження обладнання, мереж або електротравмування людей.

Пропонуємо Вам:

Блискавкозахист
приватного будинку

Блискавкозахист житлового будинку - це перш за все захист життя та здоров'я Вашої родини та домашніх улюбленців, збереження вашого майна і надійна робота електричного обладнання та систем сучасного будинку. Завдання зовнішнього та внутрішнього блискавкозахисту гарантувати підчас грозової активності захист Вашого будинку при прямому ударі блискавки та стабільну і безперебійну роботу домашньої техніки та систем при вторинних впливах блискавки. Також, дуже важливо, щоб система захисту від блискавки була розрахованою за ДСТУ, злагодженою та завершеною. Watson-Energo® представник виробників-лідерів галузі, постачальник комплексних рішень та експерт з багаторічним досвідом. Ми розробимо та інсталюємо для Вас якісну завершену систему блискавкозахисту у відповідності до ДСТУ EN 62305, яка буде слугувати надійним щитом вашої родини, який не дасть блискавці жодного шансу.

Переваги:

 • гарантована якість CBM Technology GALMAR, AH Hardt, Leutron та RST від офіційного представника;
 • консультація досвічених фахівців на основі оцінки саме Вашого завдання;
 • розробка декількох варіантів системи блискавкозахисту на вибір;
 • швидкий та якісний монтаж;
 • наявність на складі;
 • надійний та ефективний захист від вторинних проявів блискавки Leutron та RST;
 • найкращий результат при оптимальних вкладеннях.

Блискавкозахист
для підприємства

Блискавкозахист підприємства - це не лише захист від прямого удару блискавки (зовнішній блискавкозахист), але й захист від імпульсних перенапруг (внутрішній блискавкозахист) електричних мереж, обладнання зв’язку та передачі даних, охоронно-пожежної сигналізації та контрольно-вимірювального обладнання. Промислові об'єкти вимагають якісного проектування, надійних матеріалів та професійного монтажу системи блискавкозахисту. Саме тому, наші фахівці розробляють оптимальні рішення, які дають впевненість, що у вирішальний момент Ваш бізнес надійно захищений. Якісно запроектована та професійно змонтована на базі надійних матеріалів система блискавкозахисту забезпечить захист людей, будівель (споруд), виробничих технологічних процесів від впливу блискавки.

Переваги:

 • якісне проектування;
 • надійні, стійкі до корозії комплектуючі CBM Technology GALMAR та AH Hardt;
 • блискавкозахист в чіткій відповідності до діючих нормативних документів;
 • підготовка виконавчої документації
 • максимальна надійність та ефективність захисту від імпульсних перенапруг завдяки запатентованій технології Leutron та RST;
 • оптимальні рішення від досвідчених фахівців;
 • пряме постачання від виробників за вигідними цінами.