Наш сайт використовує файли cookies та сервіси для збору технічних даних відвідувачів, щоб надавати послуги, що найбільше відповідають Вашим інтересам та потребам. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з нашою Угодою користувача.

CBM Technology Glamar
Єдиний
офіційний
представник
в Україні

Блискавкозахист приватного будинку - це...

Дуже важлива система будь-якого сучасного будинку, яка необхідна для безпеки вашої родини, захисту будинку від пожежі та надійної роботи обладнання та систем. Вона дасть змогу запобігти збитків при ударі блискавки в будинок або поряд з ним. Маємо надію, що система заземлення вже виконана у Вашому будинку, і саме час подумати про блискавкозахист.

Система захисту від блискавки складається із двох гармонізованих між собою частин - зовнішнього та внутрішнього блискавкозахисту. Ми пропонуємо підбір і постачання високоякісних елементів та матеріалів для надійного завершеного блискавкозахисту Вашого будинку. При необхідності можемо виконати монтаж або проконсультувати Вашу монтажну бригаду.

Зовнішній блискавкозахист приватного будинку

Зовнішній блискавкозахист це одна з частин комплексної системи захисту від блискавки, завдання якої вберегти будинок при прямому ударі блискавки від пошкоджень та пожеж.

Зовнішній блискавкозахист складається з:

  • заземлюючого контуру;
  • струмовідводів (доземних провідників);
  • блискавкоприймальних елементів.

Структура та об'єм зовнішнього блискавкозахисту визначаються відповідно до необхідного рівня блискавкозахисту, яких є чотири. Рівень блискавкозахисту визначається по ДСТУ EN 62305. Завдання блискавкоприймальних елементів прийняти удар блискавки і за допомогою струмовідводів розділити та відвести струм блискавки на заземлюючий контур. Професійно побудований зовнішній блискавкозахист гарантує безпечне відведення струму блискавки в землю, без пошкоджень будинку та іскрових пробоїв на обладнання.

Блискавкозахист не може бути типовим, ніяких, так званих, "типових комплектів" блискавкозахисту не може існувати в принципі.

Кожен будинок потребує індивідуального розрахунку системи блискавкозахисту.

Внутрішній блискавкозахист приватного будинку

Захист від імпульсних перенапруг це друга не менш важлива частина комплексної системи блискавкозахисту. Сучасний будинок неможливо уявити без електронних пристроїв та систем, таких як "розумний дім", охоронна та пожежна сигналізація, відеоспостереження, зарядка для електромобіля, супутникове телебачення, мережа інтернет, SmartTV та інші чутливі мережі і обладнання.

Сьогодні багато систем є буденними для нас, ми звикли до ккомфорту та зручності які забезпечують сучасні технології і чим більше в будинку цифрових пристроїв, тим важливіший їх захист від вторинних впливів блискавки, адже, по суті, це захист саме нашого комфорту та звичного ритму життя.

Watson-Energo® пропонує високоякісні професійні пристрої захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП) та щитки захисту від імпульсної перенапруги (ЩЗІП) на базі герметичних керамічних багатопрозірних наповнених інертним газом розрядників. Вони виготовлені по запатентованій унікальній технології компаній Leutron та RST.

Для чого потрібен блискавкозахист приватного будинку:

Захистити життя та здоров'я своє та близьких

Захистити житловий будинок та інші споруди від пошкоджень, пожежі

Забезпечити нормальний режим роботи і захист електрообладнання та систем

Бути певним у своїй захищеності підчас грози

Отримати консультацію щодо блискавкозахисту Вашого будинку

Переваги системи блискавкозахисту від Watson-Energo®

Якість

Гарантія високої якості від світових лідерів галузі

Строк служби

Висока стійкість до корозії всіх матеріалів

Відповідність стандартам

Відповідність заземлення та блискавкозахисту міжнародним та українським стандартам

Ціна

Ціна від представника виробників, без посередників

Наявність

Матеріали в наявності на складі в Києві

Швидка доставка

Відправка зручним перевізником протягом 48 годин

Безкоштовний попередній розрахунок вартості

ВАЖЛИВО! Розрахунок зроблений досвіченими фахівцями економить Ваші кошти та гарантує максимальну надійність!

Ви можете скористатись безкоштовною консультацією та послугою попереднього розрахунку вартості улаштування системи блискавкозахисту Вашого будинку, в яку входить:

  • розрахунок системи блискавкозахисту відповідно до діючих нормативних документів;
  • детальна фахова консультація та визначення вартості системи блискавкозахисту;
  • підбір якісних та стійких до корозії матеріалів;
  • пропозиція декількох варіантів улаштування системи блискавкозахисту та градації вартості в залежності від типу матеріалів (обміднена сталь, алюмінієвий сплав AlMgSi, оцинкована сталь);
  • підбір надійного захисту від імпульсних перенапруг (професійні УЗІП).

Замовити безкоштовний розрахунок системи блискавкозахисту приватного будинку

Ще більше інформації про блискавкозахист приватного будинку в статтях наших експертів